Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – jak zacząć obstawiać i zarabiać?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn to najważniejsza, najbardziej prestiżowa i skupiająca największą liczbę kibiców impreza w tej dyscyplinie. To także nie lada gratka dla wszystkich typujących, którzy lubią obstawiać futbol. Mundial w zakładach bukmacherskich cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród stałych graczy, jak i tych, którzy grają okazyjnie. Chcesz zacząć obstawiać? Dowiedz się, jak typować Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Zakłady na Mundial – gdzie grać?

Każdy, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z obstawianiem, musi wybrać odpowiedniego bukmachera. Koniecznym jest, by był to legalny bukmacher, posiadający ważną licencję Ministerstwa Finansów. Następnie należy założyć konto na stronie, na której chce się typować (można też grać w punktach stacjonarnych – nasze punkty sprawdzisz tutaj). Rejestracja online trwa kilka minut. Po aktywacji konta i wpłaceniu depozytu, można rozpocząć typowanie meczy – w ramach Mundialu, jak i innych zdarzeń sportowych.

Zakłady na Mundial w forBET to cała gama propozycji w ramach każdego spotkania! Typujący mają okazję obstawiać mnóstwo meczów już podczas eliminacji do turnieju finałowego, a w trakcie samych Mistrzostw Świata w piłce nożnej okazji do obstawiania także nie zabraknie. W naszej ofercie na każdy mecz fazy grupowej, 1/8, ćwierćfinałów, półfinałów i finału, pojawia się spora pula zakładów do zawarcia – od tych klasycznych, jak wskazanie zwycięzcy spotkania czy obstawienie remisu, po te bardziej szczegółowe.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – co obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej budzą sporo emocji wśród zawodowych typerów, jak i okazjonalnych graczy. Impreza dostarcza każdemu miłośnikowi futbolu sporej dawki adrenaliny, a gdy dodatkowo będzie miał kupon w grze – wrażenia się spotęgują. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów na piłkę nożną, to w ofercie pojawiają się zakłady na:

 • zwycięstwo/remis w meczu,
 • sumę goli,
 • podwójną szansę,
 • handicap,
 • dokładny wynik,
 • obie drużyny strzelą,
 • zakłady bez remisu,
 • zakłady łączone,
 • strzelców,
 • zakłady na żółte/czerwone kartki,
 • zakłady na rzuty rożne oraz rzuty wolne.

Dostępne są także zakłady LIVE, czyli możliwe do obstawiania na żywo, w trakcie trwania już spotkania, jak i zakłady specjalne – np. kto zwycięży Mundial, kto zostanie najlepszym strzelcem Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Co musisz wiedzieć zanim zaczniesz typować Mundial?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to zmagania, które śledzi bacznie cały świat. Jest nieprzewidywalnie i nie brakuje niespodzianek, które niejednokrotnie przyprawiają typujących o zawrót głowy. Warto dobrze przygotować się do typowania i prześledzić tabele, statystyki, informacje o zawodnikach i ich dyspozycji. Jeśli nie jesteś przekonany co do klasycznych typów na rezultat spotkania, możesz tworzyć zakłady na rzuty rożne czy wolne, albo typować, że będzie powyżej/poniżej X goli. Tego typu zakłady są najczęściej wybierane przez doświadczonych typerów. Pamiętaj także, by zajrzeć do zakładki Promocje w iforBET, gdzie czekają na Ciebie aktualnie obowiązujące bonusy i oferty specjalne. Podczas Mundialu ich nie brakuje! Przypominamy, że zakłady bukmacherskie to hazard i należy grać odpowiedzialnie. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Rate this post