Buty Nike zawsze dotrzymują kroku

„Przed biegiem nie stajesz przed lustrem zastanawiając się, czy drodze spodoba się Twój strój. Nie trzeba słuchać jej dowcipów i udawać, że Cię śmieszą (…) Drodze zależy tylko, żebyś wpadła od czasu do czasu. Nike. Żadnych gierek, tylko sport” – mówił Nick Marshall, którego zagrał Mel Gibson w filmie „Czego pragną kobiety”.

Dlaczego ten cytat? Ponieważ, za każdym razem, gdy w wystawie sklepowej, napotykam się na buty tej firmy, widzę tą kultową scenę, w pełni oddającą charakter butów Nike. Buty Nike damskie to nie tylko obuwie, to kompan w podróży, towarzysz w bieganiu i pomocnik w codziennych obowiązkach. Polecam, również Wam, poznać je bliżej.

Idealnie dopasowane

Wiecie dlaczego buty Nike, są jedną, z najchętniej kupowanych marek obuwia na świecie? Ponieważ, gdy je założysz, nie chcesz zamieniać na żadne inne.

Buty damskie Nike, dopasowują się do kształtu stopy, dzięki zastosowaniu specjalnego materiału, który potrafi „zapamiętać” jej kształt. Dzięki temu obtarcia i pęcherze Wam nie grożą. Miękka i elastyczna struktura, zapobiega odkształcaniu obuwia. Krój jest dostosowany do anatomii stopy, zapewnia jej stabilizację i ochronę.

Buty nie tylko do biegania

Pomimo, że Nike to obuwie, które kojarzy się głównie ze sportem, jego popularność urosła do rangi obuwia codziennego. Niezależnie od tego, czy chcecie przebiec maraton, czy wybrać się na zakupy, buty Nike Air Max 2090, zapewnia Wam komfort, w każdym momencie.

Elastyczna i amortyzująca podeszwa, zastosowana w każdym modelu, zapewnia wygodę chodzenia, biegania, trenowania i podróżowania. Idealna przyczepność, daje poczucie bezpieczeństwa na mokrej i śliskiej nawierzchni. Nike wie, że nic nie może Cię zatrzymać.

Modele do zadań specjalnych

Choć od powstania marki upłynęło ponad 50 lat, nadal wielką sławą cieszą się pierwsze wyprodukowane modele. Idąc z duchem czasu i postępem technologicznym, marka postanowiła dostosować obuwie, do ciągle rosnących potrzeb klientów. W ten sposób można wyróżnić modele, pod względem charakterystycznych cech:

  • Zoom – idealne podczas treningów, lekkie obuwie dla zawodowców.
  • React – miękkie, lekkie a przy tym trwałe, zapewniają komfort chodzenia przez cały dzień.
  • Air: dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej amortyzacji.
  • Free: skonstruowane tak, by zapewnić lekkość i naturalność noszenia.
  • Shield: buty, w których na pewno nie przemoczysz stóp.
  • Flyknit: tak dopasowane, że zapomnisz, że masz je na stopach.
  • ACG: All Conditions Gear – buty na każde warunki atmosferyczne.

Jak widać Nike zmienia się dla Was. Dotyczy to również materiałów, z których produkowane jest obuwie. Obecne procesy technologiczne, pozwalają firmie na wykorzystywanie produktów bardziej ekologicznych. Unowocześnienie produkcji pozwala chronić środowisko.

Nike stawia na Move to Zero. Obuwie oznaczone symbolem „SUSTAINABLE MATERIALS” w 20% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu, a najnowsza, limitowana kolekcja, nawet w 90%! Do tego, firma dba o to, by do produkcji wykorzystywać energię odnawialna, do transportu, drogę morską, nawet opakowania produkowane są z odzyskanych materiałów.

Jeśli szukacie butów, które dotrzymają Wam kroku, zapewnia ochronę i komfort przez cały dzień, do tego chcecie wesprzeć firmę, której los Naszej planety nie jest obojętny, wybierzcie mądrze. Nike „Just do it”.

Rate this post