Polska reprezentacja w siatkówce to drużyna, która osiąga niemałe sukcesy. Jest to niewątpliwie efekt talentu oraz codziennej ciężkiej pracy. Warto jednak zauważyć, że znaczenie ma również strój i obuwie jakie nosi nasza reprezentacja. Wybierają oni bowiem sprawdzone rozwiązania, które sprawiają, że nawet najbardziej dynamiczna gra jest bezpieczna dla ich stawów.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej.jpg

„Reprezentacja Polski w piłce siatkowej” by Nula (Anna Kłeczek) – Own work. Licensed under GFDL via Wikimedia Commons.

Co preferują nasi siatkarze?

Obserwując rozgrywki lub oglądając zdjęcia z meczy zauważyć możemy, że polska reprezentacja stawia na obuwie niskie. Nie ma w tym nic dziwnego. Buty tego typu zapewniają doskonałą dynamikę i pozwalają na aktywną, agresywną grę, nie krępują bowiem ruchów.

Doświadczeni gracze potrzebują obuwia, które zapewni im odpowiednią przyczepność do podłoża. Wiedzą o tym również nasi zawodnicy decydując się na obuwie, które spełnia najwyższe kryteria.

Obuwie niskie do siatkówki

Jakie marki noszą siatkarze?

Wśród butów noszonych przez zawodników naszych reprezentacji znaleźć możemy buty wyprodukowane przez czołowe marki słynące z najwyższej jakości.

Na boiskach pojawiają się oni więc w butach Mizuno, Asics i Nike. Nic dziwnego. Marki te dbają o najwyższą jakość użytych materiałów, dzięki czemu buty te zapewniają doskonałą przyczepność, chronią stawy i mięśnie przed urazami i przeciążeniami oraz prezentują się naprawdę efektownie.

Też marzę o takich butach.

Trenujesz siatkówkę i zależy Ci na tym, by również mieć takie buty? Nic trudnego. Profesjonalne obuwie siatkarskie czołowych producentów nie jest dostępne jedynie dla reprezentacji. Również początkujący gracz może cieszyć się wygodą i całkowitym bezpieczeństwem podczas meczu.
Buty marek takich jak Mizuno czy Asics są bowiem dostępne na rynku. Jednym z miejsc, w których znajdziesz je bez trudu jest http://elite.buty-asics-gel.pl/

Buty Asicswyskok2
Wbrew pozorom ich cena nie jest zaporowa ( od 150 do 500 zł), będzie to więc wydatek, na który możesz sobie pozwolić.

Tak dobre, profesjonalne obuwie z pewnością sprawi, że poczujesz się na boisku pewnie a ryzyko kontuzji nie będzie przysłaniało Ci przyjemności jaką daje gra.

Rate this post