Rodzaje zakładów u bukmachera STS

STS to jeden z liderów polskiej branży bukmacherskiej. Operator ten na tle podmiotów konkurencyjnych wyróżnia się atrakcyjnymi kursami, bardzo lukratywnymi promocjami dla nowych graczy oraz niezwykle bogatą ofertą zakładów nie tylko sportowych, ale również politycznych, społecznych czy rozrywkowych. W niniejszym wpisie skupimy się na scharakteryzowaniu najważniejszych rodzajów, na które dzielą się zakłady bukmacherskie od STS, a także wspomnimy pokrótce o freebet-cie tego buka, czyli temacie szczególnie mocno interesujących polskich typerów.

Zakłady bukmacherskie od STS – rodzaje dostępnych kuponów

W STS zakłady są silnie zróżnicowane nie tylko pod względem dostępnych dyscyplin, ale również w zakresie typów występujących w ofercie kuponów. Te drugie przyporządkować można m.in. do następujących kategorii:

  • SOLO – wariant najbardziej podstawowy, dotyczący pojedynczego spotkania, od którego w całości uzależniona jest wygrana albo przegrana typera.
  • AKO – czyli kupony obejmujące od 2 do nawet 100 różnych pozycji. W tym przypadku sukces lub porażka gracza uwarunkowane są wszystkimi spotkaniami uwzględnionymi w ramach kuponu.
  • MAXIKOMBI – tzw. systemowe zakłady bukmacherskie od STS, które pozwalają na podział kuponu na wiele grup od A do M. Ten specyficzny rodzaj zakładu pozwala zachować wygraną w przypadku popełnienia w obrębie kuponu nawet do 12 błędów.  Sam kupon, podobnie jak z AKO może zawierać od 2 do 100 niejednolitych wydarzeń.
  • Bezpieczny Kupon – jest to swoista wariacja na temat kuponów typu AKO, gdzie jedno z wydarzeń może być obstawione błędnie, a mimo to, otrzymasz środki z wygranej. W STS zakłady takie dotyczą wyłącznie oferty przedmeczowej, co oznacza, że nie kwalifikują się na nie wydarzenia live.
  • Kupon z pewniakiem – odmiana kuponu typu MAXIKOMBI, jednak w tym przypadku do wspomnianych wcześniej grup dochodzi jeszcze jedna – P, reprezentująca właśnie pewniaki. Sukces lub porażka gracza obstawiającego kupon tego rodzaju uzależniona jest zatem w największej mierze od pozycji uwzględnionych w ramach grupy P. Jeśli poprawnie wytypujesz np. 5 wydarzeń z pozostałych grup, ale wśród nich nie znajdzie się Twój pewniak, cały kupon będzie niestety przegrany.

STS bonus bez depozytu – darmowy zakład do 25 zł

Omawiając rodzaje zakładów bukmacherskich w STS, nie sposób pominąć tych, umożliwiających grę bez konieczności składania depozytu. Jest to specyficzna forma promocji dla nowych graczy, która należy do najbardziej cenionych przez polskich typerów. U opisywanego przez nas buka możesz liczyć na freebet w wysokości 25 zł do wykorzystania na dowolne zakłady dostępne w jego ofercie. Jedyne ograniczenia dotyczą w tym przypadku minimalnego kursu w wysokości 1.91 oraz konieczności dokonania trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi.

Z uwagi na tak klarowne i proste do spełnienia wymogi, proponowany przez STS bonus bez depozytu stanowi na ten moment jedną z najlepszych promocji tego typu dostępnych na polskim rynku. Jednocześnie jest to także jeden z najlepszych rodzajów zakładów w ogóle, ponieważ nie inwestujemy w ramach niego własnych środków.

Rate this post