Skra czy ZAKSA – kto będzie lepszy w Bełchatowie? 

Obecnie wszyscy fani sportu żyją głównie Mistrzostwami Świata w Katarze, natomiast nie można również zapominać siatkarskich emocjach, które czekają nas w najbliższy weekend. Przed nami hitowe starcie 2 zespołów, które nieco rozczarowały swoich kibiców na początku sezonu. Skra Bełchatów przed własną publicznością zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Na kogo w tej rywalizacji stawia bukmacher?

Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Oba te zespoły nie mają za sobą najlepszego początku sezonu. Skra aktualnie plasuje się mniej więcej w środku ligowej stawki, natomiast ZAKSA jest na lepszym miejscu, ale ma dużą stratę do lidera z Jastrzębia.

W miniony weekend siatkarze Skry Bełchatów wygrali na wyjeździe z GKS-em Katowice. W środku tygodnia zaś zmierzyli się w rywalizacji z Czarnymi Radom. ZAKSA miała w tym sezonie kilka gorszych momentów, w których notowali serię meczów bez zwycięstwa, natomiast w ostatnim czasie znacząco poprawili swoje rezultaty. Bukmacher bez wątpienia zwróci na to uwagę, że ekipa gości przystąpi do tej rywalizacji po 6 kolejnych zwycięstwach.

Jak wyglądały ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami? Trzeba przyznać, że statystyki są wyrównane. Na dystansie ostatnich 5 rywalizacji Skra Bełchatów zanotowała 2 zwycięstwa, natomiast ZAKSA triumfowała trzykrotnie. Gorzej dla zawodników z Bełchatowa prezentują się liczby tego zespołu w meczach domowych. ZAKSA zwyciężyła w 5 z ostatnich 6 rywalizacjach na hali Skry. Gospodarze triumfowali tylko jeden raz w 2021 roku. Jeśli chodzi o ostatni pojedynek tych drużyn na hali w Bełchatowie, to ekipa ZAKSY zwyciężyła 2:3.

Oferta bukmachera – co możesz obstawiać?

Oferta bukmachera na to spotkanie jest już gotowa. Pomimo tego, że Skra Bełchatów zagra na swojej hali, to faworytem tego spotkania jest ekipa gości. ZAKSA w ostatnim czasie znajduje się w znakomitej formie, co analitycy wzięli pod uwagę. Dyspozycja Skry jest za to sporą zagadką, ponieważ mowa tutaj o zespole, który przegrał 4 z ostatnich 7 meczów. Jeśli chodzi o ekipę gości, to część osób zwraca uwagę na fakty, że przegrali oni również w 3 z ostatnich 5 delegacji.

W związku z tym, że oba te zespoły od początku sezonu miały okresy gorszej i lepszej formy, to spodziewam się tutaj wyrównanego pojedynku. Skra będzie miała atut własnej hali, natomiast ZAKSA postara się wykorzystać dobrą dyspozycję z ostatnich tygodni. Oferta bukmachera jest pełna interesujących propozycji na to spotkanie, w których możesz obstawiać nie tylko zwycięzcą, ale również specjalne zakłady dotyczące liczby setów czy nawet wywalczonych punktów. Najnowsze artykuły z PlusLigi znajdziesz w specjalnej kategorii, gdzie również jest dostępne więcej informacji na temat poszczególnych drużyn.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Rate this post